Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mlhové světlo na vozíku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaké je správné umístění mlhového světla na vozíku. Byl jsem teď s vozíkem na STK a neprošel mi kvůli umístění mlhovky. Mám jí na levé straně 15 cm nad skupinovou svítilnou. Zkoušel jsem různě hledat a všude bylo napsáno vlevo od středu a minimálně 100 mm od brzdového světla. Jak je to tedy správně? Poradíte prosím?

Hmlovka sa situuje pod(!) skupinu lámp a výhradne na ľavej strane vozíčka ak nie je v páre.

Hmla sa drží (začína hustnúť) vo výške cca 15-30cm nad povrchom vozovky (pôdy), preto sa hmlovky, predné či zadné, umiestňujú čo najnižšie na vozidle ak to dovoľuje konštrukcia alebo umiestnenie lampášov uzákonili vo vykonávacej vyhláške bohovia na Olympe, nacpatí v Najvyššom zákonodarnom zbore (parlamente) tej ktorej krajiny.