Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak získat kontakt na majitele nemovitosti

Zdravím, měl bych zájem o nahlédnutí do interieru a o případný pronájem nemovitosti, vlastněné jednou firmou. Firmu jsem našel v rejstříku a zároveň i jejího jednatele, ale ač jsem hledal sebeusilovněji, nepodařilo se mi získat jakýkoliv kontakt na jednatele té firmy a nemám tedy možnost se s ním jakkoliv domluvit. Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký způsob, jak ten kontakt získat.
Zároveň se omlouvám, pokud jsem dotaz špatně zařadil, ale nenašel jsem vhodnější forum.
Děkuji za všechny rady.

...měl bych zájem o nahlédnutí do interieru...

Tak asi nějaká budova. Nemají tam schránku do které by se dal hodit dopis? Případně pokud nestojí na samotě u lesa, nevěděli by něco sousedi? Nebo pokud tě to tak moc zajímá a jsi ochoten pustit chlup, obrátit se na nějakou detektivní kancelář?

search.seznam.cz