Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokuta Maďarsko parkováni - mám platit?

Zdravim, dostal jsem pokutu za parkovani v budapesti, za starac jsem dostal cerveny pytlicek s dvou papirkama a slozenkou. Pise se tam, ze tam castka 5720 forintu a po 15 dnech 18040 forintu. Chci se zeptat mate nekdo zkusenosti zda pokutu platit nebo muzu hodit do kose a byt v klidu, ze to nebudou mezistatne resit? Moc dekuju za odpoved

Změna předmětu, původně: POKUTA MADSRSKO PARKOVANI (karel)

Môžeme sa zamyslieť, či balíček za stieračom sa dá považovať za doručený. Snáď len vtedy, keby si sa k tomu priznal. Môžeš očakávať, tentokrát už doporučenú zásielku s pokutou. A možno tam bude tiež zľava pri včasnom zaplatení. Tomu sa ale už nevyhneš.