Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Servis a reklamace

Dobrý den,

po výměně autobaterie přestalo fungovat centrální zamykání - servis zjistil závadu v řídící jednotce zamykání.
Ikdyž chtějí zaplatit v rámci reklamace jen materiál, rád bych, aby servis v případě zkratu zaplatil vše. Jak mohu poznat zkrat v řídící jednotce centrálního zamykání? Pokud totiž centrální zam. přestalo fungovat kvůli zkratu, je to neokecatelné pochybení při výměně autobaterie. Samozřejmě servis to hází na náhodu (auto je starší...)

Otázka tedy je: jak poznám zkrat?

Když jsem psal, že ten dotaz nepatří do počítačové, ale do kutilské nebo právní poradny, myslel jsem ve druhém případě na řešení právních aspektů, spojených s opravou. Nenapadlo mě, že tady budeš chtít řešit rozeznání zkratu:)