Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neporusuje Kaktus nejaky zakon?

Zdar,

napadla me takova vec.

Neporusuje mobilni operator mujKaktus vlastneny T-Mobilem nejaky zakon v telekomunikacich, kdyz na sluzbe dostupne jen pro nektere obcany CR nabizi zvyhodnene volani?

Stve me proste, ze nemame vsichni stejne rovne podminky. :-/

Já jako laik bych ti poradil pouze to, že kde není žalobce tam není ani soudce. Ale pokud to není jen nějaký trolling, tak se se ti na to mohu zeptat známého, jestli by o tom nevěděl něco víc. Odstraněn odkaz na koumáka Otu. (karel) je koumák na obchodní právo, takže o tom bude vědět určitě něco víc. Každopádně by to zřejmě chtělo trochu rozvést.

Jako z hrobu zakazují internet.
V čem je problém?
Fecbook ti nejde vůbec, nebo se ti nejde přihlásit nebo registrovat?
Akce na dobíječku se ukazuje jen přihlášeným ?
Stále platí rada č.1 dívat se na mujkaktus.cz nebo rada č.2 najít si holku nebo rada.3 přejít od kaktusu k ou tů

Jinak poslední dobou mám pocit, že nějak švindlují s datem publikováním (datumů )příspěvků o dobíječce. Že později se zobrazí, že příspěvek byl vydaný dříve (tahle věta možná vejde do češtinářského věšníku) - – myslím, že facebook tuto funkci možňuje, nastavit, datum u příspěvku starší, než doba zveřejnění.