Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kradené účty

Nedávno jsem si koupil účet na herní platformu Origin, dnes mi byl doručen email ve kterém se psalo že účet byl zablokován z důvodu odcizení. Vyšlo najevo že člověk od kterého jsem účet koupil už takto ukradl a prodal více účtů. Pokoušel jsem se s daným člověkem spojit...bohužel neúspěšně.

Mě osobně by zajímalo zda má cenu toto nějak řešit aby se předešlo více takovým krádežím.

Vyšlo najevo že člověk od kterého jsem účet koupil už takto ukradl a prodal více účtů

To by mě zajímalo, jak tohle vyšlo najevo ;-)

Co chceš řešit? A s kým, s Originem?
Účty se nekupují, tvoje chyba. Příště budeš chytřejší.

P.S. Na Steamu můžeš dopadnout úplně stejně.