Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podomní prodej a prodej z eshopu

Dobrý den. Mám v plánu prodávat cukrovinky, drogerii a domaci potřeby. tím, že já to nakoupím a za stejnou cenu prodam, a nebo že mám cenu pro sebe a cenu pro zákazníka... všechny ceny už jsou s DPH. a mě zajímá, zda by to pak nebyl podomní prodej. protože v naší i okolních vesnicích jsou u vjezdu do vesnice cedule "Zákaz podomního prodeje".. tak mě zajímá zda bych to neporušoval diky. připadně na co se takový způsob prodeje vztahuje, na jaky zakon.

Dobrý den. Mám v plánu prodávat cukrovinky, drogerii a domaci potřeby. tím, že já to nakoupím a za stejnou cenu prodam, a nebo že mám cenu pro sebe a cenu pro zákazníka... všechny ceny už jsou s DPH. a mě zajímá, zda by to pak nebyl podomní prodej.

Snad si nejprve najděte definici podomního prodeje. Vůbec nezmiňujete formu prodeje, kterou hodláte provozovat, ale ptáte se, na to, jestli není podomní.

tu definici pravě neumim najit. snad jen neumim googlit. něco jsem našel na wiki ale nepochopil jsem. prostě chci nakoupit a za stejnou cenu prodat, a nebo nakoupit za moji cenu a za katalogovou cenu to pak prodat. fungovat by to mělo tak že ja nasdilim třeba na fb strance kterou si vytvořim katalog, někdo z toho něco bude chtit po mě, ja to objednam a prodam mu to. za katalogovou cenu. takhle to myslim

Zařiď si eshop,po objednání doprava až domů zdarma nebo za úhradu,případně placení až na místě.Tam už si zákazník vybere a může si přikoupit i další zboží,co mu nabídneš.To už není podomní prodej,ale dovoz zboží z toho eshopu.Ovšem pokud nebudeš extra levný,tak si to skoro nikdo nekoupí a jen proděláš.Navíc musíš mít EET a tisknout účtenky.