Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem telekom reklamacia na zaklade nahrateho hovoru

caute, objednal som si cez telefon novy internet a telku dohodol som sa s nimi na urcitej cene lenze v zmluve ktoru som este nepodpisal su tie ceny ine je tam 30 euro a zlava 6 euro pricom na zaklade telefonneho rozhovoru je cena dohodnuta na prvych 6 mesiacov na 14 a potom sa cena zvysi na 26 eur, volal som do t comu priamo s tou osobou ktora to vybavavovala ze preco to v tej zmluve neni tak uvedene a uistovala ma ze ta cena je v systeme vytiahnuta tak ako bola dohodnuta a ze keby realne platim inu sumu ako bola dohodnuta tak sa to da reklamovat lebo ze oni maju tieto hovory nahravane. Otazka je ze ci mam tomu verit ze by mi to potom reklamovali a upravili? dakujem

zvukový záznam nie je zmluvný, na základe verifkovania nacionálií, v.r. úradne podpísaný, právne relevantný doklad ani dôkaz. Furt to je tvrdenie JPP. (viď. verejný činiteľ R.Fico a jeho digitálne získanej zvukovej nahrávky)

Jedine platí autorizovaný ZEP, čo zrejme nemáš, ani zepom nedisponuješ.

A co riesis? Ak nedodali internet a TV za tu cenu akos te sa dohodli (alebo si to aspon ty myslis) tak odstup od zmluvy pre neplnenie zmluvnych dohodnutych podmienok zo strany Telekomu.
Takze riesenie je tam zavolat a trva na ukonceni zmluvneho vztahu.

Akoze tam islo len o to ze na zmluve nebolo to na com sme sa dohodli v tcome mi povedal typek ze oni robia tie zmluvy hromadne pre vsetkych a nemaju tam konkretne napisane tu zlavu.... uvidim teda kolko realne strhnu za mesiac

Pokud to není ve smlouvě, máš smůlu. Pokud jsi to podepsal, tak jsi akceptoval to, co je v tém smlouvě. Když tam sleva není uvedena, tak sleva není. Že to není veřejná nabídka, je nepodstatný - sice ji neuvádí pro všechny, ale ve smlouvě ji musí uvést pro tebe. K podpisu tě nikdo nenutil, měl ses ohradit hned, že ve smlouvě není to, na čem jste se dohodli po telefonu.

Takže to máš vlastně slíbené jenom ústně.Nahrávku mají jen oni,takže jestli naúčtují později něco jiného než slíbili,budou tvrdit,že to říkali správně,ale tys to špatně pochopil.Musíš doufat,že slib dodrží,jinak bych jim hned po vyúčtování prvního měsíce zavolal a zeptal se,jak se od nich odchází.