Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon trestu po odsúdení

Za prečiny (tj. do 5-rokov nepodmienečne) si počkáš na nástup výkonu doma po vyhlásení rozsudku prvostupňového súdu, lebo je tu zákonná možnosť tvojho podania odvolania na nadriadený krajský súd. Tiež môže podať odvolanie proti uloženému trestu dozorný prokurátor (v prospech, ale hlavne v tvoj neprospech do hornej hranice 60 mesiacov).

Záleží hlavne od pokynu a nálady prvostupňového sudcu, možno skončíš s putami zabásnutý s nástupom ihneď zo súdnej miestnosti. Radšej si zober na súd hygienu, zubnú kefku, pastu, plnú igelitku laskominiek a dobrôt, a v kešeni šušne v eurách určené na nákupy v miestnej predajni lahôdok, cukrárni a iných špecialít s hojnosťou širokého sortimentu, pravda, s vysoko bručiacou prirážkou. Tam SOI-ka ani iné kontrolné orgány určite nechodia, ako na hodiny klavíra.

Príklad: Ak si bol v podmienke, ktorú si porušil *páchaním, skončíš deportovaný s putami v prijímači v budove väzby do doby, než sa uvoľní flek vo výkone trestu, lebo basy sú precpaté muklami v I. NVS do švíku.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny