Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odkazovani na hellspy

Dejme tomu, že mám web který získává návštěvníky z vyhledávače na fráze typu "spider man ke staženi".
Přijdou ke mě na stránku, přečtou si popis filmu, pustí trailer a když kliknou na banner "STAHNOUT", přesměruje je to na vyhledávání na hellspy.cz.
Peníze dostanu za to, že mnou přivedený uživatel na strance hellspy.cz, si tam dobije kredit...

Jak to vypadá v roce 2018?
Co udělat pro to, pokud je to nelegální, aby to legální bylo?

nebavime se o embedovani

Díky

Domnívám se(!), že ty autorská práva neporušuješ, pokud reklama na tvém webu jen odkáže na další vyhledávač, ne přímo na odkaz ke stažení (a i to je tak trochu diskutabilní). Ruku do ohně bych za správnost mého názoru nedal a zcela určitě bych takovou reklamu na svém webu neměl.

Akorát mi není jasné, že vůbec je něco k nalezení na hellspy s tak báječnou pověstí, týkající se ochrany uploaderů.