Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta malého TP

Ahoj. Mám takový problém s koupí auta. Koupil jsem auto které bylo psáno na jiného majitele. Dal mi velký TP, kupní smlouvu, a ještě nějaké papíry z STK. Bývalý majitel prý je jeho známý a že mi pošle plnou moc od něho poštou. Sice bývalý majitel psal plnou moc na něho a on by mohl psát na mě a dal bych u přepisu 2 plné moci a bylo by to v pohodě. Ale radši jsem řekl že chci plnou moc od právoplatného majitele. Problém je že jsme v tom zmatku si nevzali malý TP a poté jak jsme dojeli tak jsem volal pánovi a on že se po něm podívá a pak říkal že ho někde ztratitil. S plnou mocí počítam že mi dojde za pár dní poštou, nicméně co s malým TP ? Můžu si ho vyřídít sám jen s velkým TP a kupní smlouvou ? Ještě před přepisem ? Nebo bez malého TP to ani nepřepíšu ? Musí přece existovat alternativa např. že bych dostal od pána všechny papíry a pak ho já někde ztratil před přepisem, to se musí dát nějak vřešit. Děkuji za radu.

Strelím od boku, Main Gáát, kto ešte dnes kupuje ojazdený šunt? Ani zadarmo, keby mi ho zadarmo dával a nasilu dovliekol pred chalupu s papiermi a zmluvou od notára, nechcem, odmietam.

Tento národ je nepoučiteľný. Ak na nové nemám, dojazdím črep alebo ho nepojazdný odveziem porád do šrotu. Detto s PC, mixérmi, vysavačmi, TV, domácimi spotrebičmi apod. xindlov.

Jak může dneska někdo kupovat auto, bez dokladů. Lidi jsou nepoučitelní.

Musíte mít ověřenou plnou moc od osoby zapsané v techničáku. Uděláte evidenčku, pak dojdete na přepis. Pokud by dělali problémy na evidenče, musíte se buď dohadovat, nebo dojít s plnou mocí nechat vystavit nové osvědčení.
Kupní smlouva nikoho nezajímá, nikde jí nepředkládáte.