Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem objednávka na scontu

potřebuju se zeptat když si ted objednám zboží se slevou 35% a má přijít za 14 dní a v podmínkách akce píšou že slevy lze čerpat jen do 21.1. tak jak tomu mám rozumět až mi to přijde tak zaplatim za ty dva týdny plnou cenu? děkuji za vysvětlení

Stačí číst:

Akce 35% sleva na nábytek platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 18. – 21. 1. 2018.

Dnes je 18. ledna 2018. Když uskutečníte nákup zítra, bude 19. ledna 2018. Ostatně před uzavřením objednávky snad vidíte cenu.