Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod v nákupu na FCB skupině

Ahoj.
Koupil jsem něco v jisté skupině na FCB.
Zaplatil jsem převodem jak jsem zvyklý.
Druhý den si chci něco ujasnit a inzerát i uživatel už na FCB nejsou.
Je to 400kč.
Mám obavy aby si ten už neznámý uživatel nezměnil nick a neprodával dále.
Mám to nahlásit na policii? Mám obavy že mi těch 400Kč za ty starosti nestojí, i když zase může vesele okrádat dál.

Taky si myslím,že jen s číslem účtu,bez nějaké další dokumentace,s tím policie nic dělat nebude.Kdyby třeba stejných případů měla najednou víc a bylo tak podezření z většího organizovaného podvodu,mohla by se dostat na ten účet,kolik tam podobných plateb chodí.Ovšem pro 4 stovky se asi nepřetrhnou a kontaktovat Interpol,aby obsadil centrálu Facebooku a zjistil ten inzerát,asi taky nebude.Nahlásit to můžeš,ale peníze zpět nedostaneš.