Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Testy na THC na střední škole

Dobrý den,
můj kamarád byl ve škole obviněn z užívání marihuany. Pozvala si ho na kobereček naše výchovná poradkyně a řekla mu, že si musí zařídit krevní testy u určité doktorky. Ta mu sdělila, že dělá pouze testy na moč za 800,-. Paní učitelka ho tedy poslala do krajské nemocnice, ale neměl s sebou tolik peněz na krevní testy. Nakonec mu udělal testy na moč lékař nedaleko školy, výsledky ještě nepřišly. Jedná se hlavně o to, kdo by ty testy měl platit a celý postup paní vychovatelky se nám zdá poněkud podezřelý... Předem děkuji za odpověď!

Pošli na dotyčnú úču v obrátenom garde fízlov s testerom, že máš podozrenie na užitie toxických a omamných látok v pracovnej dobe. Sprav oznámenie na PZ ČR opakovane, však ju sranda prejde. Niekedy zaberie sofistikované našitie určitej dávky do osobných vecí, vozidla, apod.