Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokuta v mhd v ostrave

Dobrý deň, šla som v ostrave v autobuse a čo čert nechcel za tu jednu zastávku čo som sa chcela zviesť bez lístka ma chytili ma revizóry, a naparili pokutu 1000 korún... sú tomu asi 4 dni a ja bohužiaľ v najbližšej dobe nebudem mať peniaze na uhradenie, vyskytli sa neočakávane rodinné výdaje kvôli ktorým mi na pokutu nezostanu peniaze, budem ju môct zaplatiť až o mesiac-dva, takže má niekto skúsenosť s touto situáciou? Naozaj sa nechcem kvôli tisícke zadĺžiť u úžerníka ale na druhu stranu sa bojím, že ak to nezaplatím do tých 15 tich dní, suma sa navýši horibilne. Dá sa dohodnúť splátka alebo že by mi odložili splatnosť pokuty? Prípadne nezožerú ma "zaživa"ak sa s platením trošku omeškám? V každom pripade svoju vinu a hlúposť uznávam a určite chcem zaplatiť, len moemntálne nemám z čoho... dakujem za každý rozumný a nápomocný názor.

Býval jsem tam revizorem - je to celkem jednoduché. Zajít na Poděbradovu, kde mají sídlo a dohodnout třeba i splátkový kalendář. Ale NEOTÁLET, aby nebylo pozdě, bo po týdnu už tam jsou další poplatky!!! Tak je to nejrychlejší a nejrozumnější. Kdyby nešlo jinak, pak tam zavolat, ev. napsat třeba e-mail. Při troše dobré vůle jde skoro všechno. A v ostravském komunálu nejsou až takoví lidojedi, aby s s nimi nedalo dohodnout. 8-)