Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod?

Dobrý deň kúpil som si telefón Apple iPhone ktorý bol uvádzaný ako úplne nový no po čase som teraz zistil že je to repasovaný kus niekde zo zahraničia je to zo strany obchodu podvod? Čo mám robiť ?

pokial predajca nebude reagovať,over si na stránke apple P/N,S/N,hardware ID-tieto tri veci nájdeš na výrobku,Part ID,support ID-nájdeš v originálnej dokumentácii k apple výrobku, a pokial sa potvrdí,že podla týchto identifikátorov sa jedná o nejaký repas alebo neoriginálny kus,tak sa obrát na štátnu obchodnú inšpekciu a jej bezplatnú právnu poradňu,kontaktuj úrad na ochranu spotrebitela-sídli v Trebišove a rieš pomocou nich vzniknutú situáciu....