Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jméno na zvonku

Zdravím,

řeším takovou banalitu. Nechávám si poslat dopis, nicméně nemám své jméno uvedené na zvonku a zároveň zcela určitě nebudu v době doručení doma. Jak se tedy k tomu dopisu nakonec dostanu? Předpokládám, že pokud mě nezastihnou, tak dopis skončí na poště, ale jak mám vědět na které? Jedná se o střed Brna.

Předem děkuji za odpověď a taky se omlouvám, pokud to sem nepatří.

Tohle mne taky napadlo. Pokud autor dotazu z nějakého mně nepochopitelného důvodu na baráku nemá stálou schránku, tak by si mohl nějakou lacinou koupit, nalepit na ni ceduli se svým jménem a přivázat na plot, vrata nebo někam kde by držela a po obdržení dopisu ji zase sundat.