Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna bydliště - SIPO, odpad...

Zdravím,
chystám se změnit trvalý pobyt. Vím téměř vše, co všechno si musím zařídit, ale nevím jednu věc.
Normálně snad poštou chodí složenka k zaplacení elektřiny, televize + rozhlasu a vody? To vždy chodí na adresu vlastníka domu, že?
Stěhuji se od rodičů jinam, kde vlastník domu taky nejsem. Znamená to tedy, že nic na poště hlásit nemusím?
A poplatek za odvoz a likvidaci odpadu se platí jednou ročně přímo na poště (nebo kde?) za celý dům? Takže ani o to se nemusím starat?
Díky.

Díky všem za odpověď, zapomněl jsem dodat to, že se stěhuji od rodičů k prarodičům, takže žádnou nájemní smlouvu nemám. Teď by můj dotaz měl dávat už smysl.
Takže to nikde hlásit nemusím, když je to takhle? Ty poplatky jsou za celou domácnost.

Nehorázna blbosť, blud.

M. Cukrár "sladko" sem trepe z postu šenkového udavača, povaľača, židozmrda, slniečkára iba chujoviny, akými sa nechal v ťažkom súkolí chazarských prdov osprostiť, detto, V.Havel, obkolesený židákmi po roku 1989. Sladké, krčmové kecy.

Viazanosť trvalého pobytu nesúvisí s bordelom vyprodukovaným jednotlivcom.

Modelový príklad neuvediem, lebo kočovníci, cigáni smradľaví židáci a spol. zdegenerovanej čvargy, ktorá sa generáciami pelešila výhradne medzi príbuznými, nepasuje medzi tzv. "sľušných občanov", ktorí by po roku 1989 bez milosti zlikvidovali boľševikov sľušnými zákonmi smerom do trvalého, nepodmienečného kriminálu s ich blízkymi osobami.

Nuda,nepiš sem kraviny,neurážej ostatní a nechlastej tolik.Tvoje moudra platí možná v té vaší bolševické kočovnické dědince někde na dalekém východě,ale o situaci a zákonech v ČR nevíš vůbec nic.A tazatele zjevně zajímá řešení v ČR a ne situace u vás.

Ja len tolko hosi....nekrmte trola, na debatach sa nam ich celkom slusne podarilo vyhladovat a nie je tam uz s nimi problem.
Takze ziadna reakcia na Nuda = dobra reakcia.
ALebo inak...chcete nasrat Nuda - nereagujte nanho. Myslim, ze az tak postihnuty, aby si pisal sam so sebou zase nie je.