Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spáchal sem trestný čin?

Spáchal sem trestný čin jestlze sem se sel najist do restaurace vzdycky okolo 200,- a asi sem to tahle udelat za rok tak 100x-200x spachal sem trestny cin kradeze jestlize to nebylo naraz? Do stejne restautacr sem znovu nechodil maxinalne 1x mesicne a parkrat sem sel do.hospody a ozral sem se a pak utekl bez zaplaceni (za litr max.) diky za odpovědi.

Hlad je sviňa, maskuj sa a trénuj rýchle nohy.

Škoda, že nenatrafíš na mňa, pracoval som dlhé roky v širokosortimentnej samoobsluhe za boľševika, zlodeji sa nielen mne, ale aj samoške vyhýbali na sto honov. Akurát fízlom sa moje zasahovanie proti zlodejom akosi neľúbilo v prípade, ak našli nielen jednotlivca, ale aj partiu zlodejov zviazaných na zemi v sklade, bruchom poukladaných na zemi s naputým lanom za krk a za členky na nohách, za chrbtom zviazané paprče. Proste hompáľali sa, ako prehnuté luky na bruchu, aby sa nezadrhli o lano, ktorým boli zviazaní do kozelca.

Samozrejme, inteligenti, sľušní zlodeji v nejakom postavení, ktorí detto kradli ako straky, po mojom dohovore v skladových priestoroch vytiahli sumu 500.-Kčs na ruku, len aby som nevolal fízlov.

Viac sa neodvážili kradnúť, lebo po sídlisku sa moje metódy rozšírili velice rýchlo.