Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VOP

Dobrý deň ,.prosim vás nastala u mňa a kamarata taka zapleklita situácia. Zaregistrovali sme sa na zoznamku sexyrande.sk a po registrácii som si prečítal VOP a chcel by som sa vás spýtať že či ten web môže odomna vymáhať nejaké peniaze lebo to tam majú tam vseliako napísané . Písal som im na podporu nech mi zrušia účet a aj tak urobili ale preistotu by som sa vás chcel spýtať že či mi nemôže niekedy v budúcnosti prísť pozdrav od nich alebo niečo také tu je link na VOP https://www.sexyrande.sk/terms a žiadne vip.clenstvo som si neplatil . Ďakujem za odpoveď .

loading...

Poslali mi vzor výpovede:

Své členství vypovíte zasláním písemné žádosti na adresu IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland

Zasílám vzor žádosti:
Pre IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland
Ja týmto oznamujem, že žiadam o ukončenie členstva na stránkach ____________________
Užívateľské meno: ____________________
Email zákazníka: ____________________
Podpis zákazníka: ____________________
Dátum: ____________________

S pozdravem technická podpora
Andrea Fleischmannová

Ten vzor je špatný → podle mne by byla hodně velká chyba žádat o ukončení členství,
protože žádosti lze (ne)vyhovět.

Pokud někdo o členství kdekoliv nestojí, je potřeba je vypovědět.
Např.:
Ja týmto oznamujem, že vypovídam členstvo na stránkach _______________

K výpovědi připojit informaci, že si nepřejete dostávat žádné zprávy od provozovatele
ani žádných třetích stran, zakázat předávání osobních údajů a vyzvat (opět nežádat!!!)
ke zničení všech osobních údajů.

Taky jsem těm zmrdům zaplatil na celý rok v představě, že to je na měsíc...ale co už...mě by zajímalo, když jim do Švýcarska pošlu tuhle výpověď hned (členství mi končí až v Srpnu 2020), tak jestli mi to zruší nebo musím čekat opravdu až ten jeden týden před řádným skončením členství. Díky

A mozno by si aj tato poradna mohla zacat kontrolovat, co jej tu bujnie za reklama okolo. Chapem ze peniaze znamenaju vela, ale od reklam na CCleaner sa to posunulo kam?
Odpoved bude: adblock, alebo neklikaj....

Nepřestane mne udivovat, kolik lidí je schopno se někde zaregistrovat
bez předchozího seznámení s VOP. Myslím, že kdyby si většina lidí přečetla
VOP z odkazu, měla by stránka mnohem méně registrovaných zájemců…

Nemělo by mít švýcarská firma v případě, že nabízí službu v EU, VOP v souladu s legislativou EU?

Taktiez som naletel. Som clenom a pekne mi strhavaju z uctu mesacne 20€. Dnes som nahodou na to prisiel ked som pozeral vypis a hned som si zrusil kartu. Ako tak citam asi mi to je na milu jarmilu... Pisal som na podporu aj support nech mi poslu uzivatelske meno, lebo samozrejme som ho zabudol a stare maily som zmazal... Takze cakam a uvidim...

Pani ktorej som písal email aby mi zrušili účet. tak odpovedala stále rovnako aby som poslal na ich adresu písomnú žiadosť.
tak som na rýchlo niečo poskladal a potom mi odpovedala že mi účet rušia.

Vážená pani Andrea Fleischmannova

Podľa novely Zákona č. 351/2011 Z. z.Zákon o elektronických komunikáciách, že elektronická žiadosť poslaná elektronicky (emailom) je písomná forma.

Na koľko ponúkate služby musí byť uzavretá obchodná zmluva podpísaná mnou a Vami.
Všeobecné obchodné podmienky (ďalej len „VOP“ ), ktoré máte uvedené na stránke nesplňujú Obchodný zákonník SR Zákon č. 513/1991 Zb, ktorými sa musíte riadiť podľa platných legislatív na území SR.

Ak neakceptujete moju žiadosť o zrušenie VIP členstva a účtu z Vašich stránok, ktorú som Vám poslal emailom a písomnou formou na Vami zvolenú adresu som nútení riešiť to právne a obrátiť sa na orgán činný v trestnom konaní ako aj na Slovenskú Obchodnú Inšpekciu.

Pokiaľ mojej žiadosti nebude vyhovené k dátumu podania žiadosti budem požadovať o vrátenie peňazí za členstvo vo VIP, za obdobie ktoré som nevyužíval.

S pozdravom