Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem najít člověka podle účtenky s platbou kartou(+EET)

Zdar, potřeboval bych dohledat člověka, který platil kartou nějaké zboží v obchodě.Jak to udělat? Kam se obrátit?

údajů je dost:
číslo dokladu z obchodu
EET (kód) – konečně to EET je k něčemu dobré
transakce platební kartou (čísla transakce,autorizační kody a referenční čísla)

Takže najít platební kartou jakou bylo placeno. Z toho najít držitele karty

Nemáš prakticky žádnou šanci. Museli by ti to prozradit zaměstnanci oné karetní společnosti, kteří se k takovým údajům dostanou (těch moc nebude).

K údajům by se mohla dostat policie v případě nějakého pátrání, které by sdělení takových údajů opravňovalo.

EET to v tom vůbec nepomůže, v bunkru se k údajům o platební kartě nedostanou, pokladna to tam neposílá. Tohle mám ověřeno na 100% - můžeš si to ověřit i ty, pokud tedy jsi ten obchodník, který hledá kupujícího ve svém obchodě.