Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stiahlo mi peniaze

Dobrý deň dnes mi stiahlo 30€ nejaké fb.me/ads neviete o čo sa jedná ja som nič nekupoval ani si niesom vedomý že by som niečo zadával

Peníze se samy nestáhnou. FB nemá údaje o kartě, aby je mohl sám bez vědomí uživatele stáhnout.
Někdo musel kliknout na zadání reklamy na FB a potvrdit platbu.
Pokud se dříve na FB kupovalo cokoliv - hry apod. a při placení uživatel zaškrtnul (nebo spíš neodškrtnul) "Zapamatovat údaje o kartě", pak není nutné při dalších nákupech potvrzování přes 3D secure, případně zadávat údaje karty. Pak stačí opravdu kliknout.

Zavolat do banky, vyreklamovat a nechat zablokovat zdroj, který peníze stáhnul.