Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvar čísla účtu

Zdravím, chystám se provést platbu na účet, ale nejsem si úplně jistý tvarem čísla účtu. Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale posílám takto peníze asi potřetí v životě.

Číslo mého účtu u fiobanky je v tomto tvaru 2xx07xxxx6/2010.

Číslo účtu KB, na který chci odeslat platbu je v tomto tvaru 19-xxxx30xx7/0100

Zají má mě jen, jestli je to v pořádku, nerad bych odeslal peníze někam jinam. Nesedí mi na tom to číslo 19 a pomlčka. Taky počet čísel je jiný než u mého čísla účtu.

Předem díky za pomoc.

Devatenáct a pomlčka je správně pro převod z jiné banky. Pokud se převádí mezi účty v KB, může tam být místo pomlčky nula. Ale to není váš případ. Co se týká počtu číslic za pomlčkou mám tam devět číslic, a někde jsem četl, že za pomlčkou může být nanejvýše deset číslic.