Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vydávání se za zastupitele obce

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem.
Jeden občan naši obce se rozhodl že nechá vyrobit pro obec obecní prapor, neinformoval o své činnosti ani zastupitelstvo, není ani jeho členem. Telefonicky jsi objednal návrh, představoval se do telefonu jako obec B..... , a když od nich dostal návrh vlajky, který se mu nelíbil, byl na ně do telefonu hlasitý a hrubý, poslal jim svůj návrh a chtěl aby to tak udělali.
Tím se na to přišlo, protože firma poslala mail na OÚ, kde se dlouze snažila vysvětlit proč nemůže zhotovit tento prapor a proč navrhuje tento návrh a tak ... .
Mě se jedná jak ohodnotit tento čin našeho občana, jedná se o trestní čin a nebo něco jiného.
Děkuji.

Nevím z jaká pravomoci chcete hodnotit, zdali jde o trestný čin, nebo přestupek. Pokud se domníváte, že bylo něco podobného spácháno, obraťte se na polici, ta je příslušná toto řešit. Taky se může prokázat, že se nic nestalo, jen někdo chtěl udělat něco pro obec.