Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stiznost na profesora

Chcem sa spýtať. Profesor na vysokej skole a zaroven aj jednatel skoly soukrome. Vybavil par studentum znamky z najtazsich skuskoch na skole zato ze snim boli na vylete. Da sa to podat na sud ? Alebo niekam inam ?
Mam spravy od studentov ktori to potvrdzuji

Kdysi se na státní úrovni posuzovalo a revidovalo absolvování práv na VŠ v Plzni za pár měsíců nebo za rok a kolik absolventů a profesorů bylo postiženo a přišlo o titul nebo práci?Jen pár,jeden z těch prověřovaných pak dělal i ministra vnitra.
Tak přeji mnoho štěstí,dost let trpělivosti při čekání na soudy,dost peněz na případné právníky a přivyknutí si na pozdrav Nazdar udavači.Ale za ten pocit zadostiučinění a vlastní důležitosti to zřejmě stojí.Nebo je to jen závist a lítost,že Tě nevzali na ten výlet taky?:-)

Vidíš. Měl sis nahrát tuto jeho odpověď a s tím se dalo krásně něco dělat. Každopádně jak jsem napsal, není problém zajít za rektorem a oznámit mu tento fakt a sdělit mu, že chceš, aby tě přezkoušel někdo jiný nebo nezávislá zkušební komise.
Mimochodem inteligentní jedinec by dokázal přijít se schovaným diktafonem a rozhovorem s takovým profesorem tak do 10 minut docílit toho, že i on dostane tu zkoušku "zadarmo"...

Pokud vím, tak místo, kde může být vykonána zkouška není dané ani zákonem a v drtivé většině ani řádem VŠ.
Nás fyzikář na VŠ některé zkoušel v hospodě a co jako ?
Hodnocení studenta je čistě záležitostí profesora. On je hodnotitel a nikdo jiný. Pouze pokud bys nesouhlasil s jeho hodnocením SVÉ osoby (tj. neuspěl bys), mohl bys vyžadovat přezkoušení před zkušební komisí.