Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení nepoužitého zboží

Zdravím,
pokazil se mi můj starý tablet tak jsem si hned šel koupit nový u TS BOHEMIA, byl jsem si jej vyzvednout osobně na prodejně.
Přišel jsem domů a přítelkyně pro mě měla tablet jiný - překvapení :D
Dá se vrátit ještě vůbec nerozbalené zboží - (na krabici je stále folie) i když jsem si jej byl vyzvednout osobně na prodejně?
Nedělají s tím problémy?
Nebo ho prostě prodat na bazoši o 500kč méně?

Pokud jsi zboží OBJEDNAL přes internet, tak ho vrátit můžeš ve 14 denní lhůtě.
Jestli jsi ho koupil na prodejně (tedy bez předchozí internetové objednávky), tak vrátit nemůžeš a je na dobré vůli prodejce, jestli ti ho vezme zpět. Zeptej se tedy u TSB.