Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej motoru a oprava poruchy po 3 měsících

Zdravím, před třemi měsíci jsem prodal motor na jawu, na motoru jsem měnil ložiska (menši GO). Po třech měsích mě kupujici kontaktoval, že v motor něco cvakalo, tak motor nechal rozdělat a zjistili zavadu ( o kterej jsem nevěděl). Při prodeji nebyla uzavřena žádna smlouva a nic podobného. Kupujici vyhrožuje ,,pokračovaním,, v připadě neuhrazení opravy. Udajně si nahraval už při koupi naše hovory nic jiného nemá. Kupujicimu jsem navrhl vraceni peněz za rozdělaný motor, to však odmíta a chce uhradit opravu. Jak mám postupovat ? Dle mého názoru jsem v právu ja.
Dík

Prostě mu řekni: Že když zjistil závadu měl to hned řešit s tebou a nedávat ho bůhví kam opravovat. I když si koupíš novou věc a něco se pokazí. Tak taky kontaktuješ nejprve prodejce a nepůjdeš do žádného servisu a pak nebudeš prodejci mávat fakturou před nosem. Skus hádat kam by tě poslal?