Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaznická karta od české pošty

Pošleme Vám e-mail o každém dopisu i balíku uloženém na poště...
https://www.zakaznicka-karta.cz/vyhody-karty

Při registraci karty jsem uvedl trvalou adresu kterou mám na magistrátu města.
Pokud někdo pošle dopis na mou trvalou adresu na magistrát, věc se uloží na příslušné nejbližší poště a na magistrátu zůstane jen výzva po dobu pár dnů..
Upozorní mě pošta emailem díky kartě že mám na oné poště uloženou věc?

Informační email zašlou, pokud ho uvede odesílatel na podací lístek. To by ho ale musel znát.
Také zašlou informační email o doručení zásilky, kterou jsi sám někomu odeslal, pokud si to vyžádáš.
Nejlepším řešením pro dopisy od úřadů je datová schránka.