Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neposkytnutá služba - s kým řešit?

V květnu jsem si šel udělat dopravně psychologické vyšetření. Je to defakto služba, stálo to 2000Kč. Na webu se píše:

- Vyšetření trvá cca 2-3 hodiny.

- Po absolvování vyšetření psycholog vyhodnotí Vaše výsledky a vypracuje zprávu.

Vyšetření jsem absolvoval, ale výsledky a zprávu stále nemám :(. Rozhodl jsem se tedy trochu přitvrdit a obeslal jsem je doporučeným dopisem, kde požaduji výsledky nebo vrácení peněz... To se nesetkalo s úspěchem :(.

Kdo je pro toto nadřízený orgán? Komu si mohu stěžovat? ČOI? Nebo ňáká komora?

nie všetci dopravní psychologovia vydávajú aj písomné potvrdenie po skončení vyšetrenia priamo vyšetrovanému,ale ju odošlú jeho zmluvnému praktickému lekárovi,ktorý na jej základe vyhotoví potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na držbu a výkon príslušnej skupiny vodičského oprávnenia,takže priamo nejaké tlačivo dostať do ruky nemusíš,ale výsledná správa je vypracovaná,pozri si podmienky toho psychologa,u ktorého si sa objednal.....

Děkuji za odpověď, nicméně je to zase odpověď na něco na co jsem se neptal :-(.

Situace je trochu zašmodrchanější, nicméně vím zcela jistě, že já, ani praktický (resp. závodní) doktor závěr vskutku nemá! Ale to teď neřeším, já se ptal, kdo je případným nadřízeným orgánem? S ohledem na to, že jsem si zaplatil výsledky testu a ty nemám a nechtějí mi je dát, domnívám se, že by tam mohla mít co na práci ČOI. A to se právě ptám, zda je tomu tak?

akú odpoved si čakal :-) ? akreditovaný psycholog nieje povinný Ti predať písomný výsledok do ruky ,odovzdáva ho zmluvnému praktickému lekárovi elektronickou alebo písomnou formou,takže to môže ísť cestou úplne mimo Teba,ovšem pokial nepreviedol žiadny úkon,ani nikomu neposkytol výsledok,tak sa môžeš sťažovať na úrade nad dohladom nad zdravotnou starostlivosťou,resp.na jeho českom ekvivalente,alebo podať sťažnosť riaditelovi zdravotného zariadenia,v rámci ktorého dotyčný akreditovaný psycholog pôsobí,ak v nejakom pôsobí,pokial budeš mať písomne potvrdené od ošetrujúceho lekára,že dotyčný psycholog len skasíroval peniaze a inak nespravil nič,môžeš to v krajnom prípade riešiť aj trestnoprávnou cestou....v pôvodnej otázke si spomenul len to,že dodnes nemáš v rukách žiadny písomný výsledok,nič viac,preto som reagoval len tak,že reálne do ruky nemusíš dostať nič........