Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna příjmení

Dobrý den, rád bych si v budoucnu změnil příjmení na příjmení mé Matky za svobodna.
Mám příjmení po svém Otci, ale rodina se s ním nestýká dlouhou řadu let a jediný způsob komunikace bývaly alimenty.
Rád bych se zeptal jestli je to možné.

Jak jsem o tom slyšel, mohou si z tebe dělat šoufky tví kamarádi.
Vzpomněl jsem si, na vojně nastupovali noví zobáci, jeden měl v lejstrech nějaké příjmení, ale hlásil se s jiným, já jsem se zeptal proč to, on mi otráveně odpověděl, že je to jeho věc a já jsem to uznal. Ale asi si taky zkusil své.
:-(:beer: