Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zneuzitie Emailu

Dobry den,
chcem sa spytat ako postupovat pri zneuziti Emailu, na ktory bolo spravenych mnoho objednavok zo zahranicnej stranky?
Absolutne neviem ako to mohol niekto zneuzit, kedze heslo tam mam dost silne a len tak nahodne ho nikto nemohol uhadnut.
Na zakaznicku linku stranky uz som pisal, ze ja som nic zo svojho Emailu neobjednaval.
Mam svoj Email zrusit? Uz sa to stalo dvakrat behom troch tyzdnov, ze si niekto objednal nieco na moj Email.

Tohle mi chodí každou chvíli,prostě někdo omylem nebö i úmyslně vyplní nějakou požadovanou mailovou adresu a trefí se do mojí.Pak mi chodí z eshopů potvrzení objednávky,faktura nebo oznámení o odeslání balíku,pošta pak píše,že adresát nebyl doma atd.Občas je tam i jméno s adresou dotyčného.Podobné maily stačí ignorovat a mazat,ty eshopy to po oznámení stejně nebudou někde hledat a mazat v kontaktech zákazníků.Když se mě to netýká a nechtějí nic platit,tak to neřeším.Když psali vícekrát,šel odesilatel mailu do spamu.