Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhalená černá stavba po 30 letech.

Dobrý den.
Týden zpátky mi přišel dopis že se mám dostavit na obecní úřad, že nám byla nalezena na pozemku černá stavba. Jedná se o 30+ let starou chatku kterou postavil děda. Nikdo doma ani nevěděl že je postavená na černo. Včera u nás byl nějaký chlápek domluvit se na legalizaci (zapsání do katastru) této stavby. Říkal něco že se musí vypracovat projekt stavbya nějaké věci okolo a že to bude stát cca 14 000kč. Chatka má rozměr cca 7x4m V chatce je pouze jedna místnost a je zhruba z 1/3 podsklepená. Je toto normální cena ? Slyšel jsem názor že po tolika letech už je stavba legální. Jak to tedy je ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak to přeji pevné nervy a důkladné podrážky na botách. Jo a taky volný čas. Já už jsem v důchodu, t… nový
Yarda 01.08.2018 20:18
Yarda
Objektívne by si mal za prítomnosti dvoch svedkov pred Notárom prehlásiť, že stavba bola realizovaná… poslední
ahasver.chamachir 02.08.2018 22:04
ahasver.chamachir

Tak to přeji pevné nervy a důkladné podrážky na botách. Jo a taky volný čas. Já už jsem v důchodu, tak mi o ten čas až tak nešlo.

http://debaty.net/debates/26832-byl-jsem-postizen-jednanim-na-ouradech

BTW: Možná by nebylo od věci pohrabat se doma ve starých lejstrech, jestli tam náhodou něco nenajdete nebo se obrátit na stavební ouřad, jestli tam o té chatce přece jen něco nemají. Nebo jestli není něco o té chatce v dědickém řízení. Ten pán co se nabízel, že vám to zařídí, jak se o tom dozvěděl?

Objektívne by si mal za prítomnosti dvoch svedkov pred Notárom prehlásiť, že stavba bola realizovaná pred účinnosťou a platnosťou SZ, pred r. 1976.

Horlivého lúzera nakopať do riti, z otočky okolo štangle. Nejaké mavašigeri do zubov.

Fix, tu si boľševická mafia eštébákov a vrahov kradne, ako utrhnutá z reťaze, stavia vily priamo v chránenom území rezervácií, a ty si na vlastnom pozemku ideš šúpať nohami kdesi skrytý v kúte.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru