Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Články na blogu a zmiňování konkrétních firem

dobrý den,

chtěl bych se Vás prosím zeptat, zda pokud máme ve firmě stránky např o úvěrech, tak můžeme na svém blogu psát například banka XY je špatná v tomhle a tomhle ale zase banka YX je výborná protože X...

A taky přirovnání na bázi když si vezmete půjčku ve své bance tak sice dostanete deštník nebo batoh, ale vyšší úrok a dávku dalších produktů k tomu

Díky za info

Pokud to bude pravdivé, tak proč ne. Ale počítej s tím, že nelichotivé komentáře se nebudou ústavům líbit a budou tě žádat, abys to odstranil. Nejprve možná slušně, pak začnou vyhrožovat právníky.
Hlavně si pohlidej diskuze pod těmi články. Bude tam spousta negativních reakcí a to se ústavům nebude líbit mnohem víc než vlastní článek

toho se dá využít. že do článku napíšeš jen to co je nenapadnutelné (u banky X jsme zjistili nejvyšší ztrátu ne poplatcích), zatimco do diskuze odjinud napíšeš něco jako ve stylu "souhlasím, banka x jsou šmejdi, účtují si za odeslanou platbu a ještě jim to nefunguje"

Děkuji za informace pánové, máme právě dosti čtivé články na to že nejsme v nějak velkém městě jako Praha, Brno atd, máme průměrně 10 tis návštěv na každém konkrétním článku tak jsem si to chtěl posichrovat, než něco napíšu.

Díky ještě jednou a mějte hezký zbytek týdne