Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sexyrande.sk

Zdravím,je mi to trápne,tak som listoval a na internete na mna vyskočila tato stranka..povedal som si že tak pre tu srandu to skusim že čo to je ,ale nič sa tam bez vip nedalo robiť.Tak som si predplatil členstvo ale potom som zistil že som spravil totatnu sprostosť ked som zistil že im výpoved od členstva treba poslať poštou.Máte prosím vás niekdo nejakú radu čo s tým ? :/

Řešení:

1.email + odpoved:
On Ne, 6 Říjen at 4:05 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
S okamzitou platnostou žiadam o zrušenie:

1, clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Zaplatené členstvo kreditnou kartou alebo inkasom musí byť ukončené zaslaním písomného oznámenia, najmenej jeden (1) týždeń pred vypršaním takto uvedeného (zaplateného) členstva.
Výpoveď musí byť písomná a musí obsahovať užívateľské meno a e-mail používaný v tomto systéme a musí byť adresovaná technickému správcovi firmy IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland.

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.

2.email + odpoved:
On Po, 7 Říjen at 10:11 PM , Hulk08 <hulk08@azet.sk> wrote:
Dobry den,
po porade s pravnikom, uvadzam zopar bodov, ktore porusujete:

Nakolko svoje sluzby poskytujete aj na uzemi slovenskej republiky, ste povinny sa riadit zakonmi SR.

2) Predávajúci nesmie
a) ukladať spotrebiteľovi povinnosti bez právneho dôvodu,
b) upierať spotrebiteľovi práva podľa § 3,
c) používať nekalé obchodné praktiky a neprijateľné podmienky v spotrebiteľských zmluvách.1)

Zalozenie uctu v pribehu minuty, bez akychkolvek osobnych udajov. Zatial co na ukoncenie pozadujete pisomne zaslanie.
- toto sa povazuje za nekalu obchodnu praktiku, podla bodu 2.c.

Dalej platí, že ak je možnost zmluvu uzavriet online, musí existovat možnost ju rovnakym sposobom vypovedat.
Pokial podnikatel neumožňuje zmluvu ukončit například formou e-mailu, jedná se o neoprávněný poziadavok.

102/2014 Z. z.
ZÁKON
o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Mailom na zaklade vyssie uvedeneho zakona, §8, cl. 1 - ....na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy

Na zaklade uvedneho ziadam o okamzite zrusenie:
1, VIP clenstva
2, celeho profilu s vymazanim vsetkych udajov - na zaklade zakona o GDPR.

Dakujem
a verim v korektne jendanie.
hulk081
******************
Vážený Hulk081,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále www.hotrandenie.com vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

S pozdravom
Martina Novotná
Tím zákaznickej podpory

V prípade, že máte nejaké otázky a nechcete čakať, kým jeden z našich členov zákaznickej
podpory odpovie na Vašu otázku, môžete sa kedykoľvek pozrieť do našej novej oblasti FAQ.
Nájdete ho tu https://imx1.freshdesk.com/sk/support/home.
------------------------------------------------------------------------------------

loading...

Mne sa toto isté deje na sexpokec.sk . Som kúpil zo zvedavosti za 118,99eur na 12 mesiacov VIP a to som este zrušil platbu a aj tak prešla. Náslaedne ich bobardujem mailmi jak aj support na sexpokeci tak aj samotný intermax vo švajčiarsku. Ešte som neposielal písomnú formu ale maily kompletne ignorujú. Neviete kde inde by sa dali kontaktovať?

Naozaj im tam treba vysypať tieto zákony …moja skúsenosť práve dnes ,včera som napísal výpoveď a odoslal e-mailom ,samozrejme prišla odpoved musíte písomne lebo ste súhlasili s podmienkami o zaslaní na adresu písomnou formou …
Môj další email bol akceptovaní snáď za minútu …
Treba im tam dať tieto zákony čo píše hore HULK všetko v klude poriešenie …
Ďakuje. Vám

sk.help-dating.com <sk@help-dating.com>

Vážený Gotriple.bp,

ďakujeme za Váš email. Na základe Vašej žiadosti bolo Vaše VIP členstvo na portále sexpokec.sk vypovedané a jeho platnosť vyprší uplynutím predplateného období. Prajete si Váš profil zrušiť?

Dúfame, že sme odpovedali na Vašu otázku k Vašej spokojnosti. Prajeme vám pekný deň.

Na koľko som sa stál tiež obeťou tohoto podvodu tak som si prečítal vaše rady a skopíroval to čo písal Hulk a poslal im to len som to troška upravil. No a ich odpoveď bola že to majú uvedené vo VOP že musim poslať vlastnoručne podpísaný list. Tak som sa začal obávať kedže vám hneď po tomto zrušili účty a mňa trocha natiahli. Tak som im to celé preposlal ešte raz a dopísal toto "Hľadal som na internete a našiel viac ľudí ktorý sa nechali takto nachytať kde v danom fóre bola uvedená vaša webová stránka. Posielali Vám požadovanú správu avšak nikto dotičný list neprevzal. Takže k žiadnému zrušenie členstva nedošlo. Ak mojej žiadosti nevyhoviete budem postupovať podľa zákona a posuniem to na vyššie orgány." na základe tejto mojej odpovede mi prišiel mail o tom že mi VIP členstvo bolo vypovedané a vyprší po uplynutí zaplateného obdobia. Takže tuto to máte je to jasný podvod pretože akonáhle som sa im povyhrážal vyššími orgánmi tak mi hneď zrušili to členstvo. Takže je jasné že to je len podvod. Ľudia dávajte si pozor pretože sme v 21. storočí listy sa už neposielajú a určite nie také ktoré musia byť vlastnoručne podpísané a ktoré sa týkajú takýchto stránok ako je zoznamka. Preventívne som si zablokoval kartu a dal vystaviť novú.

Hlavně že na založení toho členství bylo potřeba list podepsaný vlastní krví :-) ...
Je to neskutečné co si některé firmy můžou dovolit a prochází jim to dlouhé roky.
To mi připomíná v době, kdy stačilo do telefonu odpovědět něco jako ano na otázku, jestli volaného zaujala nabídka k uzavření nevýhodné smlouvy na elektriku, telefon, plyn atd (byly to desítky případů propírané v médiích, takže reálně mnohem víc, protože to bude jen špička ledovce), tak se buzeroval uber, že prý přepravuje lidi načerno, protože nemá platně uzavřenou přepravní smlouvu - neni tam prý digitální podpis. No ještě byly nějaké případy, kdy někdo obeslal cestovku s poptávkou a tím rovnou vznikla smlouva a nutnost platit stornopoplatky. Kdyby se tohle použilo na všechny ta telešmejdy, tak je po problému, ale mám pocit, že to tehdy praha trochu přehnala (mimochudem o uberu jsem už dávno neslyšel, jeden čas to bylo furt něco).

Tak Vás zdravím zo Slovenska z Bratislavy.
Tento uvedený problém aj mňa zastihol,
a čo je záhadné že priame stránky vlastnia
všetky tie sex zoznámenia ako sú stránky
zrelalaska.sk čo má dcérsku stránku mojamilfka.sk
Tieto uvedené stránky v prípadne pozastavenia členstva,
ako operátori sa neustále obracajú na adresu zriaďovateľa
stránky IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Švajčiarsko.
našiel som na nich email kontakt <info@intermaxgroup.ch> kde som im napísal
po Slovensky ako aj po Anglicky o zrušenie VIP účtu a zrušenie účtu, čo som sa
chcel emailom s nimi dohodnúť a neboli ochotný zareagovať spätne na moju požiadavku.
Postupoval som ako mi bolo písané v podpore sk.help-dating.com <sk@help-dating.com>
Presne sa stalo že mi z účtu automaticky bolo stiahnuté sumou 119,88 € pri tom som
uvedenú spoločnosť oslovil pred dvomi mesiacmi. Jednoznačne ignorácia. Za ďalšie,
tieto zoznamovacie spoločnosti majú spoločnosť CB Media Limited Spaces Business Center Elstow Road Suite
#A3 Bedford MK42 8PL United Kingdom Registration number / place: 10114749 /
Cardiff info@mojamilfka.sk Copyright 2022 mojamilfka.sk
kde im príde na ich účet každá platba od užívateľov. Zároveň som našiel na nich kontakt
https://cbmedia-ltd.com/about.html, kde je presná adresa a na zeleno tlačidlo z nápisom Contact Us
kde som aj na to klikol, kde boli linky na email kontakt a meno ako aj požiadavka ktorú som poslal,
písomne po Anglicky a ďalšia ignorácia.Tak isto ak chcete osloviť uvedenú spoločnosť
či po Slovensky alebo po Anglicky, tak totálna ignorácia.
Ďalšia stránka je Miestneflirtujucemilfky.com <support@miestneflirtujucemilfky.com>
presná adresa je Festivus Media BV Bezuidenhoutseweg 161 2594 AG 's-Gravenhage
Holandsko,E-Mail: info@festivusmedia.com kde majú tiež
poplatky za kredity. Tam im to spravuje čo sa týka platieb spoločnosť Festivus Media tiež klasika,
číslo karty, expirácia platobnej karty meno užívateľa karty ako aj CVV kód tak som si dal ten nízky
kredit, všetko som vypísal a si predstavte že jedno číslo mám na kreditnej karty navyše, tak platba
sa nezrealizovala, tak som im písal že chcem kúpiť mince, najprv že zrejme som uviedol iný CVV kód,
alebo som neuviedol CVV kód, tak som to skúsil znovu a presne to isté, platba sa nedala zrealizovať,
teraz neviem či tým že som zadal ten nízky kredit, alebo tým že na mojej kreditnej karte je o jedno
koncové číslo na vyše, tak som ich oslovil a oni mi napísali aby som oslovil moju banku, tak že našťastie
sa platba nezrealizovala.
Ďalšia stránka je NezbedneZelania, kontakt: email support@nezbednezelania, adresa je Karma Digital
Services B.V. Hoenderkamp 20 7812VZ Emmen The Netherlands CC:70826250
kde si založíte účet, či s fotkou alebo bez a zadáte svoje parametre,
ako je vek, mesto pôsobenia. Ako si vytvoríte účet, automatický vám vypisujú ženy, celkom sa to dobré
číta, čo posielajú ako že svoje fotky, ako sú nahé fotky najčastejšie s pláži, komunikácia je dosť zaujímavá,
ako sa chcú hneď stretnúť, ako dlho nemali sex alebo priateľa z výhodami a podobné praktiky.
A si predstavte že pri platbe kreditu kreditnou kartou sa mi presne to isté stalo ako uvádzam.
Pred platbou sa vám zobrazí tento uvedený text:100% bezpečné a diskrétne platby:
Záleží nám na vašom osobnom živote a rešpektujeme vaše súkromie.
Všetky poplatky stiahnuté z vašej platobnej karty sa zobrazia pod: "Karma Digital +31854000253 NLD"
Hoenderkamp 20, 7812VZ, Emmen

Potrebujete pomoc? Pošlite nám e-mail na:
billing@nezbednezelania.com

Tak že som sa chcel s vami podeliť o tento istý problém, ktorí chcem nejakým spôsobom ukončiť do konca.
Čo je dosť náročné, keď som vás začal čítať. Neviem si s tým radu ako by to bolo najlepšie.
Vedel by mi niekto z vás poradiť?

Vopred ďakujem za vašu odpoveď a prajem všetko dobre.

S priateľským pozdravom.

01Štefan

Ahoj, napis im mail na podporu v takomto znení: uprav si svoje meno profilu, svoj mail a prezivku dole, do pol hodiny mi to zmazali a zrusili VIP clenstvo
Dobrý den, týmto oznamujem, že VYPOVEDÁM členstvo a VIP členstvo s predplatným na týchto stránkach a žiadam ukončenie jeho platnosti vypršaním uplnynulého predplateného obdobia. S okamžitou platnostou žiadam o zrušenie/vymazanie tochto profilu aj celým jeho obsahom. Profil: VYPLN SVOJ, email: VYPLN SVOJ. Žiadost podana podla noveho zakona o ochrane osobných údajov. Týmto žiadam a vyzývam Vás k zničeniu všetkých osobných údajov! Nakolko svoje služby poskytujete aj na územy SR, ste povinný sa riadit zákonmi SR podla spotrebitelského práva 3 paragraf. Pri uzavretí online zmluvy musí existovat možnost online vypovedania danej zmluvy, ktorú tiež nesplnate, jedná sa o neoprávnený požiadavok pokial to chcete poslat písomne dopúštate sa dalsieho trestného činu. Tak isto si prečítajte zákon 102/2014 Z. z. Žiadam o okamžité vyriešenie vyššie uvedeného a korektné jednanie aspon v tejto veci. S pozdravom TVOJA PREZIVKA