Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sex před patnáctinami.

Ne, vážně se to ani náhodou netýká mne!!!! Ani nikoho z mého okolí.
Zrovna čtu tohle:
https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1067601&orderby=ide
IMHO pokud ta dívenka počká, klidně do svých osmnácti, tak se nemusí bát, že jí zaroste mechem.

Jen mne tak napadlo, jak se na to dívá právo, pokud se spolu pomilují dva - tedy on a ona - co jim ještě není patnáct. Jestli se to nějak řeší (třeba postih rodičů za zanedbání výchovy) nebo jestli se to bere jako nevinné dětské hrátky a nijak se to neřeší

loading...

A taky to musí zůstat bez "následků". Což je někdy problém, jak mi vyprávěla jedna gynekoložka.
Ale prý se to dá řešit tyčinkou Deli:
https://www.youtube.com/watch?v=2cW2pKROxy0
Slyšel jsem i o případu, že jinoch se pomiloval s dívenkou co jí ještě nebylo patnáct (jemu už jo). Když se to řešilo, dívenka prohlašovala, že ho hrozně miluje a že mu dala ráda. Tak úřednice co to řešila to údajně odložila, že žalobu podávat nebude. Ale jak to dopadlo jsem se nedoslechl, tak nechci, aby to někdo bral jako návod.

Něco ze života před rokem 1990. Moje matka pracovala jako mzdová účetní u statků. Jednou přišel jejich zaměstnanec (Rom více jak 18 let) a přinesl rodný list svého dítěte a požádal o porodné (tehdy 2000,-Kčs). Matka mu to ve výplatě vyplatila. Potom ale zjistila že matce bylo v den narození dítěte 15 let a šest měsíců. Pojala obavu, že výše zmíněný Rom by měl být v báni a komu, že vlastně měla vyplatit porodné. Zjistila že peníze měla vyplatit zákonnému zástupci (invalidní otec, Rom, vdovec). Zavolala tedy na místní oddělení VB a položila místnímu veliteli otázku, proč otec dítěte nesedí za znásilnění v báni. Místní velitel (jistě komunista) se selským rozumem ji odpověděl - "komu by to prospělo"? Otec dítěte chodí do práce a stará se o matku, dítě a invalidního tchána. Pokud otce zavřeme, bude společnost platit kriminál a bude se starat o matku, dítě a invalidního tchána. Takže Vážení spravedlnost je někdy jiná než se domníváme.