Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časté výpadky elektriky.

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať či môžem žalovať elektráreň (resp. či to má zmysel, a aké sú šance na výhru na súde) ak takmer každý deň mám výpadky elektriky, často len krátke pár minútové, občas ale aj hodinové. Často mi vypadne elektrina napr. na 5 minút, potom to pár minút ide potom zase elektrika nejde, a furt dokolečka. Keď som nahlásil poruchu (už 3x), tak to opravia, pár dní to ide normálne a potom zase po starom, opakujú sa stejné výpadky. Deje sa ro na celej ulici. Aké mám možnosti ako postupovať? Je možné vysúdiť odškodné? Už si totiž pripadám že nežijem v 30 tisícovom meste, ale niekde v jaskyni.

Zjisti si z jakého důvodu ty výpadky jsou. Zda je dostatečně silné trafo, či je to špatnou distribuční sítí a zda se to týká více osob. Pokud se to týká celé ulice tak se spojte a začněte s nátlakovými akcemi. Pokud žiješ v 30 tisícovém městě tak asi u Vás bude mít distributor kancelář. Seber lidi z ulice a udělejte v kanceláři frontu a každý trvejte na zápisu a projednání Vaší stížnosti. Pak to samé udělejte ve vedení společnosti. Využijte tisk a televizi (novináři když nemají o čem psát tak po tom skočí). Nejlépe je vytočit (otravovat) ředitele společnosti nebo podat na společnost trestní oznámení pro neplnění podmínek smlouvy.