Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypoved smlouvy

dobry den, stryc mel tel hovor z o2, nabidka internetu s notebookem za vyhodnou cenu. rikal budu platit nejak 600 mesicne dostanu notebook, 80GB dat a je to zavazne na 24 mesicu. jenze nic takoveho na internetu nenabizi. zaplatite 500 notebook, 800 mesicne pausal a dostanete 10gb dat. Pry se domluvili a maji mu to privezt. jde z toho nejak ven? bojim se ze uz mezi nema vznikla smlouva po telefonu. pry se da zrusit v 14 dnech. ale jak kdyz nevime jestli vznikla jake ma cislo. jak postupovat ? diky

no jde o to ze se to vsude hemzi praktikama smluv po telefonu a nestiti se kvuli tomu i lhat je toho plna stranka o2 stiznosti dokonce navysili nejakemu invalidnimu duchodci s nizsim IQ tarif a mel plati tisice. a ted jde o to ze stryc uz je unich vedeny (maji jeho udaje i souhlas s nahravanim hovoru) a me jde o to jak zabranit tomu aby doslo k nove platne smlouve kterou by nesmel bez sankce vypovedet 24 mesicu. jde o ten princip ze jim staci hovor a uz v tom litate a pokud vam zamlci tech bezicich 14 dni tak z toho neni cesta ven bez sankce.

jeste jinak jednoduseji za 14 dni se mu nekdo ozve ze si neco objednal ze to maji nahrane a ze to musi platit ale to uz je pozde na vypoved bez udani duvodu. Vám prijde normalni ze vam nekdo naslibuje ceny mnohem lakavejsi nez ty ktere si od nich na strankach muzete koupit ?

Vám prijde normalni ze vam nekdo naslibuje ceny mnohem lakavejsi nez ty ktere si od nich na strankach muzete koupit ?

Ale to je dneska opravdu zcela normální. Zrovna u mobilních operátorů je klidně možné si vyjednat mnohem lepší ceny, než které oficiálně nabízejí.

jeste me napadla dalsi vec kdyz stat upravil zakon aby spotrebitel nemusel platit tak velke penale za odstoupeni od vazane smlouvy a stanovil lhutu na to kdyz musi operatori prejit na tyto podminky na 6 mesicu hadejte kdy na to pristoupilo o2. spravne posledni mozny den.