Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej ojetého auta

Dobrý den,
prodávám ojeté auto které má své mouchy(samozřejmě budou vypsany ve smlouvě) a rád bych se zeptal jak sepsat (příp. co do smlouvy vepsat) abych se vyhnul případným konfrontacím ze strany kupujícího při vadě způsobené jeho užíváním vozu. Pokud by se snad dalo do smlouvy vepsat něco ve smyslu : Kupující byl řádně seznámen s úplným stavem vozu ústně. : Bylo by to idealní.

V právnej praxi sa využíva tento pojem "ako stojí a leží" zakomponovaný v zmluve:
http://ix.sk/Q5yib

Osobne by som tam práskol ešte bonus; ako beží, letí, ponára sa, stojí a leží za každého poveternostného vplyvu.

Nech je opozičná strana spolu s jej právnikmi a justičnou talármafiou v prípade žaloby z toho tumpachová.