Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jasle

Ako zaistiť, aby skupina deti- predtým evidovaná ako centrum (z dôvodu jaslickoveho zákona nútene zrušiť), bolo možné naďalej spravovať. Čo je potrebné založiť ak nechce človek podstúpovat čiernu prácu?

Neznám jasličkový zákon ani další právní úpravu na Slovensku.
Proto bych jen obecně poradila seznámit se s jasličkovým zákonem, případně se zákonem,
který upravuje poskytování sociálních služeb a poradit se na úřadech, pod něž dětské skupiny
spadají. Asi by nebylo od věci se poradit i na hygieně.