Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem insolvence/zdravotní a dvě DPP smlouvy

Dobrý den,
Podepsal jsem DPP u jedné firmy kde si vydělám asi 8 000 Kč měsíčně.

U druhé jiné frimy DPP taky nějak 8 tisíc měsíčně.

1. jak bude probíhat strhávání insolvence, mám ins. schválenou splátkovym kalendářem..
bude ze ins. strhávat u každe DPP zvlášt, nebo se DPP budou nejak sčitat a az po secteni obou DPP se strhne procentualni cast na insolvenci? To bych ale musel informovat obe firmy ze pracuji jeste jinde a museli by spolu komunikovat ohledne meho vydelku a stržení mé insolvence?

2. To samé prosím jak je to se zdr...na úp veden nejsem..mám dve dpp, u jedne mam podepsane slevu na danich u druhe uz ne..u zadne dpp nepresahnu 10 000...po cestení obou dpp si vydelám přes 10 000...

mam si platit mesicne 1x 1647 Kc ?
Nebo za kazdou dpp zvlast tudiz 2x 1647 kč?
Nebo oba vydelky z obou dpp sečist a ze sečetnuté částky zaplatit 4,5 procenta na zdr. ?

3. A co znamena osoba bez zdanitelných prijmu, druhou dpp do 10 000 zdanitelnou daněmi mám tak i tak...

Doporučím dohodu s insolvenčním správcem.

A poradím si hledat jiné zaměstnání, protože na DPP můžete pro každého zaměstnavatele
odpracovat maximálně 300 hodin v roce, což odpovídá necelým dvěma měsícům.

Zdravotní pojištění se hradí jenom jednou.