Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojistná událost + přepis vozidla

Zdravím, mám problém ohledně pojištění. Včera se mi stala autonehoda, nahlásil jsem pojistnou událost, auto nechal skrze pojišťovnu ČPP odtáhnout na Porsche Praha Prosek a nyní tam po mě v servisu chtějí plnou moc, jelikož v TP je stále napsaný provozovatel Aures holding (AAA auto) , jelikož jsem auto nestihl přepsat a bez ní mi to pojišťovna nechce proplatit, v AAA mi řekli, že se s tím setkali prvně a dali mi místo razítka k plné moci , aby mohl Porsche Praha Prosek jednat s pojišťovnou jen kontakt na jejich zaměstnance přes pojistky, že mu mám zítra zavolat a nějak to domluvit. Kupní smlouvu mám, tou bych to mohl dokázat? Prosil bych radu co teď dělat, jde o škodu 200 000 a havarijni pojisteni si platím, moc děkuji...

Obávám se, že AAA Vám moc nepomůže. Pro ně je snažší dát od toho ruce pryč. Vy jste vlastník vozidla, vozidlo jste jim zaplatil, sám si ho pojistil, tak proč by se snažili, že? Pojišťovna zjistila podle TP vlastníka vozidla, proto odmítá Vám plnit. Musíte jim prokázat, že jste vlastníkem vy. Čekejte, že se budou cukat, zvláště, pokud jste vozidlo nepřepsal v zákonné lhůtě.