Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ponuka ubytovania v prenajatom byte

Dobrý deň, chcem cez svoju S.R.O. spravovať apartmán niekoho iného (poskytovať upratovanie, propagaciu, spravovanie na ubytovacich strankach a sluzby spojene s kratkodobym ubytovanim)
Ake potrebujem povolenia od vlastnika pripadne aku zmluvu na vykonavanie tejto cinnosti?

Nejake body, ktore by som určite nemal vynechať? Čo ma napada je : na aku dobu, sposob určovania provizii, ako casto sa vyplacaju, zodpovednost za apartman, suhlas so spravovanim ako bytu tak jeho profiloch na ubytovacich strankach, inventar bytu, za akych podmienok sa zmluva vypoveda,... zabudol som na niečo dolezite?