Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zony kolem skol

Dobry den,
rad bych se zeptal, zdali existuje neco jako "drug free zone" kolem skol. Ptam se jelikoz jsem obcasny kurak marihuany a mam moznost prestehovat se do pekneho bytu, ktery je ale dost blizko skoly. Hrozi nejaky vyssi postih v pripade, ze by se to zjistilo? Nemam v planu kourit v dobe, kdyz jsou okolo deti, navic je to byt ve vyssim podlazi a pouze vetram, nekourim akrivne z okna.

Predem dekuji

Řešení:

Kouření v bytě se zatím neřeší. Při větším smradu hrozí nanejvýš pár přes hubu od sousedů.

jsem obcasny kurak marihuany

:-D a asi má doma 20g sušenej rastliny rodu Canabis.... ČR nie je Holandsko, ani Kanada.
Stačí, aby nejaký sused len brnkol policajtom, trochu zarapotal a bude mať aj po "drug free zone" doma, keď mu "jemne" zaklopú na dvere.