Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DPP-okamzite zruseni dohody

Dobry den pokud mam dpp do prosince 31.12. od zari cca a zamestnavatel mi za zari vyplatil mzdu 16.10. pouze zalohu a 23.10. zbytek (a i v dohodode je jasne napsano ze splatnost je 15.) mam narok na okamzite zruseni dohody bez vypovedni doby? Dekuji

Výpovědní doba u dohod (DPP/DPČ) činí jenom 15 dnů.

Obdobím splatnosti mzdy (odměny) je celý následující kalendářní měsíc. Teprve v případě,
že by Vám zaměstnavatel odměnu za září nevyplatil do 15. listopadu, byste mohl následující
den sáhnout k okamžitému skončení.

Výplatní termín určuje zaměstnavatel, který jej může i měnit.