Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednání eshopu

Dobrý den,
objednal jsem kuchyňku pro dítě plastovou ze serveru hrackyzadobrekacky po rozbalení byla celá polámaná a plná psích chlupů a vevnitř byla faktura psaná na pána který si tuto kuchyňku zakoupil asi přede mnou a vrátil ji a asi si mysleli že nepoznám že tuto kuchyňku už někdo měl a že jí také vrátil na webu jsem koupil novou ne žádnou rozbalenou nebo použitou dále na pánovo faktuře je jeho bydliště tel číslo i e-mail. Moje otázka je kolik zákonu server překročil a jak je vytrestat? bůh ví komu to ještě provedli ale já jsem ochoten jít kamkoli na soud na polici jen aby to tady těm pseudo podnikatelům neprošlo? jak se mám tedy zachovat ?? A ještě co když mi nebudou chtít vrátit peníze nebo cokoli ??

Máš naprostou pravdu (bordel). Ti chudáci z Českého Těšína vůbec neví čí jsou. Jedna paní co tam bydlela na stejném místě od roku 1912, tak prohlásila v devadesátých letech, že se nikdy nestěhovala a během svého života bydlela asi v šesti zemích. Pokud se s firmou nekomunikuje polsky tak snad ani nebudou rozumět reklamaci.

To sice může, ale úspěchu se bez práce od nevidím do nevidím nedočká.
Ve většině segmentů trhu je obrovská konkurence, kterou čím dál více válcují Alza a spol.
Vím, o čem mluvím, řadu malých e-shopů jsem napsal a udržuji.
Tím se samozřejmě nezastávám darebáků a zlodějů.