Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Požívání alkoholu.

Dobrý den.

Prosím o názor - odpověď na situaci kterou nastíním.
Trenér sportovního kroužku jede s nezletilými na soustředění vlakem.
Během cesty kdy je vlasně je zodpovědný za svěřené mu děti - nezletilé, požívá alkohol.
Dopouští se nějakého protiprávního jednání ? A jakého ?
Děkuji vám.

R. T.

Řešení:

Ak je viazaný na výkon pracovnou zmluvou, porušuje zákon ak dozoruje spratkov požívaním chlastu. Ak ako dobrovoľník vo svojom voľnom čase robí doprovod maloletým, nedeje sa nič protiprávneho ak si dopraje z čútory lahodného moku, dokonca aj ak by to prehnal a zaspal na podlahe v limbu opojenia na mol. (So zákonmi je to tak, ak nie je niečo explicitne zakázané, potom je to dovolené).

V U.S.A. majú zákon, že sa na verejnosti sa nesmie chlastať z fľašky kde je vineta s nápisom označujúca nápoj s obsahom alkoholu. V ČR takéto niečo neplatí "toš může trúbit naráz ze dvou lahví". Ono to z ďaleka beztak vypadá, ako keby čumel do nebies ďalekohľadom, ktorý je z boku označený vinetami kvalitného výrobku z dielne renomovaného optika.

Proboha co sem pleteš poslance ? Těm ve sněmovně nevypadnou děcka z vlaku. No a trenér,který pije před děckama víno,bude nějakej vaďas. Pochopil bych pivo z plechovky,nebo si přihnout z placatice,ale víno ? To je nějaké zženštilé.

chudaček forestek,asi se nezajímá o zákon apod. politici chlastají, a jak to vypadá vidíme i teď (prezidentský úřad už 6 lety ryje o dno žumpy), stačí se podívat na Malátné zákony socanů, jaké srágory tvoří, občas nějakej ochlasta slaví vítězství jiného ochlasty a je z toho rvačka.

Myslím, že když hlasovali PRO EET, taky většina z nich byla pod parou (a mlhoš taky)