Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak podat daňové přiznání.

Obchoduji s virtuálními věcmi na steamu (služba na hry) a věci prodávám za reálné peníze skrz službu umožňující takový prodej jak vyplnit daňové přiznání když jsou náklady 0,- a příjmy zhruba 1 mil. Kč ročně? Díky snad někdo bude vědět.

Dobre, napsal sem to blbe za reálné peníze sem ještě nic neprodal a pokud ano, tak sem ještě žádné vyplacené nedostal, všechny prostředky jen virtuálně. Proto se spíš ptám co si mám udělat OSVČ nebo něco jiného?