Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Musím danit výhry z Pokerstars.cz?

Nevím do jaké sekce by to mohlo patřit, tak to hodím do ostatních..
Nikdy jsem tohle moc neřešil, ale pro jistotu se zeptám.. Občas hraju na Pokerstars.net (Poker, Ruleta).. Musím případné výběry někde nahlásit a zdanit? Jak se v takové situaci případně jedná? Pokerstars peníze na účet odesílá nezdaněné. Nejedná se o nějaké extra velké částky.. Ale občas to je třeba 200, 300$ A taktéž musím říct, že jsem momentálně hlášen na úřadu práce.. Kontrolují třeba můj pohyb na účtu? V tomhle naprosto plavu.

Děkuji za případné odpovědi nebo nasměrování, kde se to dozvědět.

Řešení:

Copyright © 2001-2018, Rational Intellectual Holdings Limited. Všechna práva vyhrazena. Tyto stránky provozuje TSG Interactive Plc, společnost zaregistrovaná na Maltě pod číslem C 53434 se sídlem na adrese Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta’ Xbiex XBX 1011, Malta, která v České republice funguje pod licencemi č. MF-41205/2016/34-43 (licence pro živé hry) a č. MF-41208/2016/34-17 (licence pro kursové sázky) vydanými Ministerstvem financí České republiky (IČ: 00006947), se sídlem registrovaným na adrese Letenská 15, 118 10, Praha 1.

Předpokládám tedy, že nic řešit nemusím? ..