Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VOP sexyrande.sk POMOC PORADTE ;(

Dobry den, chcem sa vas spytat, na internete som nasiel.stranku sexyrande a klikol na nu. Vyskocila mi registracia v troch krokoch, zadal som pohlavie, koho hladam pohlavie a email. Nasledne mi dosiel email ale dostal som.strach, neviem preco a pozrel na nete diskusie. Zlakol som sa. Prosim vas, pripajam odkaz na obchodne podmienky

https://www.sexyrande.sk/terms

a obrazok z emailu co mi prisiel, na nic v nom som neklikal!

Nezadaval som ziadne ine udaje, nic s kartou, ani meno, priezvysko vek atd, len email, nijako sa neprihlasoval a co som nasiel hodnotenie strwnky ze ma obsahovat registracny formular 22 bodov, to tiez nijako nevyplnal aninsa k nemu nedostal. Nemusim sa bat nejakych poplatkov v buducnosti alebo nemusim nic robit, ked som sa neprihlasil a nic nezadal, ci? ;(

Dakujem velmi pekne za odpovede! ;(

loading...

Ďakujem velmi pekne, precital som si to aoe vsetci tam riesia zrusenie clenstva potom ako overili email prihlasenim sa na prislusny odkaz co im bol zaslany a clenstvo si zaplatili s udanim udajov o karte, svojom mene adrese atd. Ja som nic take neurobil preto sa pytam ci to je vporiadku a nemusim nic zasielat, pride mi to ako zly krok davat im udaje ak moj profil som neaktivoval prihlasenim a udanim svojich udajov :o

Jasne, ono registracia by mala byt sokoncena prihlasenim sa na ten odkaz, co som neurobil, aspon tak to byva a tak tomu rozumiem, no len sa pytam, pre istotu, v dnesnej dobe clovek nikdy nevie :( tam pise jeden ze kym sa toto neudeje nemozu nic vraj tak hadam to bude dobre, som.riadne vystraseny zostal.:(