Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě pozemku

Dobrý den. Chci se zeptat, jak vlastně nejjednodušeji koupit pozemek na maringotku. Maringotku mám, ale nemám ji kde umístit. Potřebuji sehnat vlastní pozemek, chtěla bych do 30 000, louka, ostatní plochy. Spěchá to, protože maringotka nemůže stát na pozemku původního majitele déle než měsíc.

Je to kovbojka ale mám jeden tip. České dráhy na svém webu nabízejí nepotřebné pozemky a budovy, ale většinou k pronájmu. Tyto pozemky jsou většinou u nádraží a tím pádem dopravně přístupné. Pozemky jsou většinou vedeny jako ostatní plochy.